Strona startowa

 
 
Informacje
KontaktPomoc

Ogłoszenia


Struktura

Projekty UnijneOlimpiada w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowej Wsi Wielkiej (2016-07-12)
Untitled document
28 czerwca 2016 roku, jak co roku wybraliśmy się z grupą uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Świeciu na XV Sportową Olimpiadę Środowiskowych Domów Samopomocy woj. kujawsko - pomorskiego. 
Untitled document
Na zawody zostali wybrani uczestnicy, którzy przez cały rok osiągali najlepsze wyniki w zajęciach sportowych oraz kibice, czyli ci, którzy swoją postawą zasłużyli na wyróżnienie. ŚDS w Nowej Wsi Wielkiej, jak zawsze miał dopracowane wszystkie szczegóły imprezy. Zawody sportowe składały się z 5 konkurencji sprawnościowych. 
W zawodach uczestniczyło 31 drużyn z województwa kujawsko-pomorskiego.
Organizatorzy przygotowali dla nas takie atrakcje jak: zabawa taneczna, puszczanie dużych baniek mydlanych, wiązanie balonów w zabawne wzory oraz możliwość pogłaskania zwierząt ( alpaka, pies oraz kameleon ). 
Uczestnicy ŚDŚ nie zdobyli miejsca na podium jednakże uzyskali najlepszy rezultat w konkurencji: skok w dal - 2. 30 cm - który osiągnął pan Mariusz Róg. 
Uczestnicy z opiekunami wrócili szczęśliwi, pełni energii do Świecia. Cudownie było się spotkać z przyjaciółmi z Środowiskowych Domów Samopomocy z woj. kujawsko-pomorskiego.
Szczególne podziękowania dla uczestników i organizatorów
imgimgimgimgimgimgimgimgimg
imgimg


© BM Computers 2010  
odwiedzin

Poprzednia wersja strony www 2008-2010
Poprzednia wersja strony www 2006-2008