Strona startowa

 
 
Informacje
KontaktPomoc

Ogłoszenia


Struktura

Projekty UnijneJEDNAK " STAROŚĆ TO TEŻ RADOŚĆ " (2016-08-30)
Untitled document

        Jednak ,,Starość to Też Radość” o tym mogliśmy przekonać się dnia 25.08.2016 roku. Tego dnia Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu wraz ze Środowiskowym Domem Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Świeciu zorganizował spotkanie integracyjne. Spotkanie było zorganizowane w celu zapewnienia opieki i dobrej zabawy dla osób w wieku starczym, osób chorych i niepełnosprawnych. Osób, które na co dzień samotnie spędzają wolny czas w czterech ścianach własnego domu. 

Untitled document

Zorganizowaliśmy dobrą zabawę przy muzyce i tańcach, zapewniliśmy wszystkim poczęstunek, ciasto, słodycze oraz kiełbaskę z grilla. 

Kierownik ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Świeciu wraz z terapeutami i instruktorami terapii zajęciowej  przygotowali występy i śpiewy. Zorganizowaliśmy również zabawę z ,,kołem fortuny”, koło fortuny zostało zrobione własnoręcznie przez pana Sławomira Gackowskiego oraz pana Andrzeja Megger. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali nagrody i upominki, które przygotowane zostały przez pracowników socjalnych oraz księgową OPS w Świeciu. 

Dziękujemy pani Tatianie Dzikowskiej za poświęcenie prywatnego czasu i przygotowanie własnoręcznie pięknych zaproszeń na spotkanie oraz za zrobienie zdjęć. 

Dziękujemy anonimowym sponsorom, którzy Nas wspierali w organizacji tego dnia. 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu dziękuje za udział  w spotkaniu wszystkim gościom i przedstawicielom władz miasta.

 

                                                               Z poważaniem

                                                                Marzena Brac  

 

 

imgimgimg    imgimgimgimgimg   img img img img img      imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg© BM Computers 2010  
odwiedzin

Poprzednia wersja strony www 2008-2010
Poprzednia wersja strony www 2006-2008