Strona startowa

 
 
Informacje
KontaktPomoc

Ogłoszenia


Struktura

Projekty UnijneKonferencja... (2016-11-17)
Untitled document

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu odniósł zamierzony cel organizując konferencję „ FAS ” dnia 08.11.2016 roku.

Untitled document

Już sama nazwa konferencji pt. ,, Podwyższenie świadomości w środowisku lokalnym na temat Płodowego Zespołu Alkoholowego - FAS ”, która zrodziła się w głowie kierownika OPS w Świeciu Marzeny Brac miała ona na celu zwrócenie uwagi wśród lokalnej społeczności, a w szczególności u młodzieży w wieku adolescencji na problem szkodliwego działania alkoholu na płód. Poruszony temat jest kontynuacją działań profilaktycznych Naszego ośrodka w tym roku. A mianowicie w czerwcu 2016 roku zorganizowaliśmy dla młodzieży koncert pod hasłem ,, Nie piję, nie palę, nie biorę ”. 

Kierownik OPS w Świeciu dziękuję pracownikom, którzy stanęli na wysokości zadania angażując się w organizację i prowadzenie tego spotkania. Wykonywali tą pracę w ramach obowiązków służbowych. Bez tych osób spotkanie nie doszło by do skutku: Ludmiła Młynik, Karina Milczewska, Joanna Pauka oraz Krzysztof Nowakowski.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu partycypował wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świeciu w kosztach tego projektu. W skład tych kosztów wchodziły nagrody dla młodzieży, catering, koszty zaproszeń, inne koszty organizacyjne oraz wynagrodzenie prelegentów wygłaszających prelekcje podczas konferencji.  

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeciu z całego serca dziękuję pani dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu pani Beacie Szymańskiej oraz jej współpracownikom. Dziękujemy również panu Tomaszowi Keller za bezpłatne udostępnienie Hali Widowiskowo – Sportowej w Świeciu.

 

Dziękujemy za występ wokalny pani Julii Krzyżanowskiej – uczennicy I LO w Świeciu. 

 

Dziękujemy sponsorom:

 

- pani Magdalenie Krzyżostaniak – Pizzeria Guccio w Świeciu 

- Kino „ Wrzos ” w Świeciu

- Park Wodny w Świeciu

- OKSiR w Świeciu

- Hala Widowiskowo – Sportowa w Świeciu

- Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu

 

Z poważaniem Kierownik OPS w Świeciu Marzena Brac

 

imgimgimg

imgimg

imgimg

imgimg
© BM Computers 2010  
odwiedzin

Poprzednia wersja strony www 2008-2010
Poprzednia wersja strony www 2006-2008