Strona startowa

 
 
Informacje
KontaktPomoc

Ogłoszenia


Struktura

Projekty Unijne"Mikołajki" 2016 (2016-12-15)
Untitled document
Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu zorganizował jak, co roku "Mikołajki" dla dzieci z rodzin naszych podopiecznych. Tegoroczne "Mikołajki" wyjątkowo odbyły się w dwóch etapach.
Untitled document

I etap: 

Dnia 02.12.2016 roku zorganizowaliśmy spotkanie w kinie "Wrzos" dla dzieci zaproszonych przez pracowników socjalnych. Podczas spotkania nastąpiła projekcja filmu pt. "Święty Mikołaj". Sala kinowa była zapełniona przez dzieci i ich opiekunów. Projekcja bajki odbyła się całkowicie bezpłatnie dzięki przychylności i życzliwości pani Iwony Mazelewskiej kierownika OKSIR-u, która bez chwili zastanowienia zareagowała na prośbę pracowników OPS w Świeciu. Nad organizacją tego spotkania czuwali pracownicy pomocy społecznej w Świeciu.

imgimgimg

II etap:

Dnia 05.12.2016 roku odbyło sie spotkanie Mikołajkowe dla dzieci na Hali Widowiskowo - Sportowej w Świeciu podczas, którego odbyła się inscenizacja spektaklu teatralnego "W poszukiwaniu Świetgo Mikołaja" przez Agencję Artystyczną "Galana" z Krakowa.

To nie koniec atrakcji, które przygotował Ośrodek. Przygotowano 260 paczek dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Paczki rozdawał sam Św. Mikołaj, który pojawił sie na naszym spotkaniu, ku radości dzieci. W kilkunastu przypadkach paczki zostały przekazane w siedzibie naszego Ośrodka. 

imgimgimg

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tak wspaniałego wydarzenia. 

 

                  Kierownik 

                  Marzena Brac

                   wraz z pracownikami © BM Computers 2010  
odwiedzin

Poprzednia wersja strony www 2008-2010
Poprzednia wersja strony www 2006-2008