Strona startowa

 
 
Informacje
KontaktPomoc

Ogłoszenia


Struktura

Projekty UnijneKontynuacja projektu... (2018-02-07)
Untitled document

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu w styczniu 2018 roku rozpoczął realizację projektu socjalnego „Do niepełnosprawności i starości z czułością i cierpliwością”, który jest kontynuacją projektu z 2017 roku „Do seniora z czułością i cierpliwością”. 

Untitled document

Tym razem projekt został skierowany do grupy osób w podeszłym wieku oraz do osób niepełnosprawnych. Zakładamy, że z tej formy pomocy skorzysta 25 osób starszych oraz 30 niepełnosprawnych uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Świeciu. Jak w poprzednich latach projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem co świadczy o tym, że należy podejmować działania w tym zakresie.

Dnia 30 stycznia 2018 roku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Naszego projektu, które zostało zorganizowane w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Świeciu na, którym mieliśmy zaszczyt gościć Zastępcę Burmistrza Krzysztofa Kułakowskiego, który to chętnie bierze udział we wszystkich inicjatywach Ośrodka.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zgłaszania propozycji, jak miło i aktywnie spędzić czas w trakcie trwania całego projektu, my również mamy dla nich wiele niespodzianek i atrakcji, ale o tym będziemy informowali w późniejszych terminach.

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg© BM Computers 2010  
odwiedzin

Poprzednia wersja strony www 2008-2010
Poprzednia wersja strony www 2006-2008