Strona startowa

 
 
Informacje
KontaktPomoc


Ogłoszenia


Struktura

Projekty UnijneNie bądź sam! Razem można więcej! (2019-02-26)
Untitled document

Ośrodek Pomocy Społecznej w Świeciu serdecznie zaprasza do uczestnictwa w spotkaniach Grupy Wsparcia Rodziców osób niepełnosprawnych. Spotkania odbywają się w siedzibie Ośrodka.  Grupa Wsparcia funkcjonuje od początku stycznia do końca czerwca 2019r. Za organizację spotkań oraz prowadzenie odpowiada psycholog – Adriana Maliszewska, kontakt – 502-112-256.

img

Untitled document

GRUPA WSPARCIA jest formą pomocy psychologicznej. Zwykle w grupach wsparcia uczestniczą osoby, które łączą podobne problemy i trudności – tutaj związane z niepełnosprawnością dziecka.

Uczestnictwo w grupie wsparcia polega przede wszystkim na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej członkami, aktywnym słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, dzieleniu się pożytecznymi informacjami, udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego.  Aktywne uczestnictwo w grupie związane jest z doświadczeniem wzrostu poczucia bezpieczeństwa, a wsparcie grupowe pomaga w pracy nad sobą, w osobistym rozwoju, a także w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami.© BM Computers 2010  
odwiedzin

Poprzednia wersja strony www 2008-2010
Poprzednia wersja strony www 2006-2008